Palliatieve Zorg | Bredabaan 743 | 2990 Wuustwezel
T. +32 3 633.20.11 | E. coda@coda.care


Coda

Bredabaan 743
2990 Wuustwezel

Coda Dagcentrum

T. +32 3 637.55.88
E. dagcentrum@coda.care

Coda Thuiszorg vzw

T. +32 3 633.20.11
E. thuiszorg@coda.care

Coda Rouwzorg

T. +32 3 633.20.11
E. rouwzorg@coda.care

Netwerk Palliatieve Zorg Noorderkempen

T. +32 3 633.20.11
E. netwerk@coda.care

Coda Hospice

T. +32 3 633.20.10
F. +32 3 633.20.05
E. hospice@coda.care

Coda administratie

F. +32 3 633.20.05
E. administratie@coda.care


Parking

Coda heeft een eigen parking.
Aan bezoekers wordt gevraagd om langs de Bredabaan te parkeren.

Openbaar vervoer

640 via Brasschaat
641 via de autosnelweg E19
Halte: Wuustwezel Klooster

Contacteer ons

Heeft u vragen of wilt u meer informatie?

Komt U langs?

Hieronder kan je ons vinden op Google maps.